Apie Mus

„DEEKAY Global Talent“ yra „DEEKAY“ įmonių grupės bendrovė. „DEEKAY“ jau daugiau nei 27 metus užsiima talentingų darbuotojų paieška ir teikia personalo sprendimus visame pasaulyje. „DEEKAY“ yra viena iš savo srities rinkos lyderių Europoje. Dabar „DEEKAY“ sėkmingai vykdo veiklą jau ir Lietuvoje – bendrovės biuras įsikūrė Vilniuje.

Mes mylime savo darbą. Visi mūsų komandos nariai turi ilgametę patirtį ieškant talentingų darbuotojų specializuotoms rinkoms. Ši patirtis suteikia mums galimybę akimirksniu pažinti savo klientus ir jų poreikius. Esame profesionalai ir gebame surasti kvalifikuotus, gabius ir patyrusius įvairių profesijų ir pramonės sričių darbuotojus. Dirbame tiek privačiame, tiek viešame sektoriuose ir per itin trumpą laikotarpį surandame tinkamus specialistus nuolatiniam ar terminuotam darbui.

Šiuo metu „DEEKAY“ teikia personalo paieškos paslaugas Lietuvoje veikiantiems tarptautiniams klientams, dirbantiems mažmeninės prekybos, paslaugų ir finansų sektoriuose.

Patyrę Specialistai

Mūsų personalo specialistai teikia  įvairias paslaugas:

  • personalo paieška ir atranka
  • konsultavimas darbo teisės ir sutarčių klausimais
  • personalo nuoma
  • konsultavimas darbuotojų saugos ir sveikatos bei kitais su įdarbinimu susijusiusiais klausimais.

Mes žinome, kad teikiame aukščiausios kokybės paslaugas visiems mūsų klientams ir kandidatams.

„DEEKAY“ gali suteikti visapusiškus visų lygių  personalo paieškos ir atrankos sprendimus.

Mūsų vizija ir vertybės

Mūsų tikslas

Pirmauti personalo paieškos srityje, teikiant aukščiausios kokybės paslaugas, plėtojant bendradarbiavimą ir didinant pelningumą.

Mūsų vizija

Būti patikimu, kokybiškas paslaugas teikiančiu partneriu, gebančiu viršyti mūsų klientų ir kandidatų lūkesčius. Mūsų misija – kurti ilgalaikius santykius su savo klientais ir kandidatais, o pasitelkus inovacijas bei pažangias technologijas vystyti verslą ir teikti išskirtines paslaugas.

Svarbiausios vertybės

Gerbiame savo klientus ir kandidatus ir tikime jais. Tobulėjame pasitelkdami kūrybiškumą, išradingumą ir inovacijas. Visose savo veiklos srityse vadovaujamės atvirumo, sąžiningumo ir verslo etikos principais.

Lygybė ir įvairovė

Siekdami įtvirtinti propaguojamas vertybes ir pasiekti savo tikslus bei norėdami paskatinti elgesį, kurio tikimės iš kiekvieno „Deekay“ darbuotojo, atnaujinome savo lygybės, įvairovės ir darbuotojų integracijos politiką. Mes ir mūsų klientai galėsime džiaugtis įvairialypės darbuotojų bazės nauda, t.y. bazės, kuri atspindi mūsų siūlomų darbuotojų įvairovę, užtikrina saugumo standartus ir yra lanksti bei efektyvi.

Darbuotojų integracija – tai tikėjimas, kad kiekvienas „Deekay“ darbuotojas įneš savo indėlį į bendrovę. Mes siekiame sukurti draugišką ir svetingą aplinką, kurioje kiekvienas asmuo būtų gerbiamas ir įtraukiamas į įmonės veiklą.

Užduotys

Regioninė plėtra personalo paieškos srityje ir stiprios pagrindinių klientų bazės sukūrimas. Įmonės turto ir investicijų didinimas, leisiantis vystyti teikiamas paslaugas, įmonės puikios reputacijos personalo paieškos sferoje stiprinimas ir lyderiavimas šioje veiklos srityje.

Saugumas

Mūsų darbuotojų saugumas – esminė „Deekay“ vertybė. Vystome įvairias iniciatyvas kaip, pavyzdžiui, „Saugus darbas, saugūs namai“ (angl. Work Safe Home Safe), laikomės nustatytų pramonės gairių ir nuolat tobulėjame. Šie įsipareigojimai padeda mums darbuotojų saugumą išlaikyti svarbiausiu verslo aspektu.

Kompetencija

Esame sukaupę didelę patirtį. „Deekay“ įmonių grupė vykdo veiklą jau daugiau nei 27 metus, o vystantis pramonei tobulėjame kartu ir mes. Mūsų personalo paieškos konsultantai puikiai išmano savo darbą, o mes patys investuojame į nenutrūkstantį profesinį savo komandų tobulinimą.

Skaidrumas

Dirbame atvirai ir skaidriai, vykdydami savo veiklą elgiamės profesionaliai ir sąžiningai. Laikomės pažadų, nepamirštame įsipareigojimų – taip kuriame ilgalaikius santykius su savo klientais ir kandidatais.

Įsipareigojimų vykdymas

Mes tęsime savo pažadus klientams, kandidatams ir darbuotojams, teikiame aukščiausios kokybės paslaugas. Kitaip tariant, savo pranašumą įrodome savo darbais (angl. Excellence Through Performance).

Naujovės

Būdami lyderiais savo verslo srityje siekiame išlikti inovatyvūs – tai mūsų idėjas paverčia tikrove. Nesvarbu, ar susiduriame su galimybėmis, ar su iššūkiais, visuomet tikime, kad išeitis ir sprendimas egzistuoja, todėl visuomet įdedame papildomų pastangų tam, kad surastume atsakymus bei naujus, dar geresnius būdus teikti paslaugas.

Tel. Nr. +370 630 06664
El. paštas: info@deekay.eu

UAB „DEEKAY Global Talent“
Vivulskio g. 7, Vilnius, Lietuva