Klientams

Ieškote naujų specialistų?

Ieškote darbuotojo, kuris prisijungtų prie Jūsų komandos ir padidintų jos darbo našumą? „DEEKAY“ per itin trumpą laiką suteiks Jums prieigą prie didelės kruopščiai atrinktų kandidatų duomenų bazės.

„DEEKAY“ tiki, kad tinkamas karjeros žingsnis gali pakeisti žmogaus gyvenimą, o toks žmogus būdamas Jūsų darbuotoju – pakeisti Jūsų verslą.

Skiriame daug laiko tam, kad pažintume savo klientus ir jų verslą. Į siūlomų darbuotojų sąrašus įtraukiame tik tuos kandidatus, kurie turi tinkamus įgūdžius, kvalifikaciją ir atitinka darbui ir asmeninėms savybėms keliamus reikalavimus.

Mūsų konsultantai – tai skirtingų sričių specialistai, sukaupę daugiau nei 28 metų patirtį ieškant darbuotojų nuolatiniam ir laikinam darbui. Jie skirs laiko tam, kad išsiaiškintų Jūsų poreikius, peržiūrės mūsų duomenų bazę, kurioje esame sukaupę informaciją apie talentingus specialistus iš viso pasaulio, ir suras tobulą reikiamus įgūdžius ir kvalifikaciją turintį kandidatą, gebėsiantį padėti vystytis Jūsų verslui ar paspartinti projekto progresą.

Rinkos, Kuriose Dirbame

  • IT ir verslo pokyčių valdymas
  • Techninio personalo paieška
  • Draudimas ir finansai
  • Logistika

Jei norite sužinoti daugiau, maloniai kviečiame su mumis susisiekti:

Tel. Nr. +37063006664
El. paštas: sales@deekay.eu

UAB „DEEKAY Global Talent“:
Vivulskio g. 7, Vilnius, Lietuva